اولین نمایشگاه بین المللی ایران سبز (IGTF)

اولین نمایشگاه بین المللی ایران سبز-IGTF

اولین نمایشگاه بین المللی ایران سبز-IGTF

اولین نمایشگاه بین المللی ایران سبز-IGTF

اولین نمایشگاه بین المللی ایران سبز-IGTF

اولین نمایشگاه بین المللی ایران سبز-IGTF

 
پیام برگزار کننده نمایشگاه، آقای دیک فن رامسدونک (Dick Van Raamsdonk)
میزبانی شما در اولین نمایشگاه بین المللی ایران سبز (IGTF) موجب افتخار و مباهات ماست. هدف برگزاری این نمایشگاه، ارتقاء صنعت باغبانی ایران و ترویج آن در میان دیگر کشورهای جهان است. با توجه به اینکه کشور ایران پتانسیل عظیمی برای مردم خود و شرکت های خارجی فعال در زمینه باغبانی دارا می باشد، رشد این بخش تا حد وسیعی به انجام روش های مدرن و پیشرفته وابسته است. مسأله ای که به منظور افزایش محصولات جدید و صنعت تولیدات گل و گیاه ضروری به نظر می رسد. 
 
ایران نه فقط به خاطر اهداف مصرفی خود، بلکه به دلیل داشتن سرمایه های فراوان می تواند نقش یک صادرکننده بزرگ را در قبال کشورهای منطقه بازی کند. به همین سبب حضور همزمان صنایع باغبانی ملی و بین المللی در کنار یکدیگر در نمایشگاه ایران سبز می تواند گامی محکم در جهت رسیدن به این آرمان باشد. IGTF با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات جدید تولیدی مانند میوه، سبزی، گل های شاخه بریده و گیاهان گلدانی، امید دارد تا با برگزاری این نمایشگاه، فرصت مناسبی را برای شرکت های داخلی و خارجی فراهم آورد. بنابراین وقوع و ترویج چنین رخدادی در ایران با داشتن حدود هشتاد میلیون نفر جمعیت، بدون شک بسیار ثمربخش خواهد بود.
 
دیک فن رامسدونک
مدیرعامل گروه نمایشگاهی بین المللی اچ پی پی
 
 
 
--- خبر مرتبط: 95/06/13  /  خبرگزاری ایلنا: http://www.ilna.ir/fa/tiny/news-407344
 
با حضور طهماسبی معاون وزیر جهاد کشاورزی
نمایشگاه بین المللی ایران سبز 2016 افتتاح شد

ایلنا: نمایشگاه بین المللی ایران سبز 2016 با حضور طهماسبی معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی و سوزانا ترستال سفیر هلند در تهران افتتاح شد.

علی اکبر شهبازی مجری ایرانی نمایشگاه ایران سبز در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، موضوعات نمایشگاه را گل و گیاه، گلخانه سازی، سیستمهای آبیاری، لوازم و تجهیزات باغبانی وصنایع وابسته نهاده ها (خاک، کود، بذر، پیاز، قلمه، بسترهای کشت و سایر موارد مرتبط) و همچنین صادرات و واردات بر شمرد.
 
وی افزود: در نمایشگاه بین المللی ایران سبز 2016، شصت و چهار شرکت خارجی از کشورهای هلند، آلمان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، فرانسه، چین، لیتوانی، هندوستان، اتیوپی و کنیا در کنار پنج شرکت ایرانی آخرین دستاوردهای خود را در این صنعت به نمایش می گذارند.
 
شهبازی مجری ایرانی نمایشگاه، همکاری شرکت هلندی را در جذب شرکتهای مطرح خارجی موثر دانست و گفت: همکاری شرکت هلندی که برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه گل و گیاه در هلند می باشد در انتقال دستاوردهای روز دنیا بسیار موثر دانست و آنرا از نتایج پسابرجام برشمرد.
 
وی گفت: مجری هلندی نمایشگاه مورد توجه دو کشور چین و ترکیه برای برگزاری نمایشگاه در آن کشورها قرار گرفته بود که با پیگیریهای طرف ایرانی و همچنین همکاری بسیار خوب معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، این نمایشگاه در ایران برگزار شد.
شهبازی گفت: نمایشگاههایی از این جنس مشکلات برگزاری، مانند حمل و نقل گیاهان به ایران و مسائل قرنطینه را به خوبی عیان می کند و ابراز امیدواری کرد فرایندها برای این امور تسهیل پیدا کند.
 
وی افزود: یکی از اهداف معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی رشد گلخانه های کشور در 10 سال آینده و افزایش فضای گلخانه ای به بیش 48000 هکتار است تا بتوانیم مسائلی مانند کم آبی را کنترل کنیم و همچنین صرفه جویی انرژی داشته باشیم. و برگزاری نمایشگاههایی از این نوع ما را با فناوریهای روز گلخانه ای دنیا آشنا می سازد و به اهداف تعریف شده نزدیک می کند.
 
نمایشگاه بین المللی ایران سبز 2016 از 13 تا 16 شهریور ماه از ساعت 10 تا 18 در نمایشگاه بین المللی تهران در سالن 20/22 برگزار می شود.


اِزومایت (®AZOMITE) | کود ارگانیک - کود کامل

نظرات


 
توضیح: نظراتی که درج می شود، صرفا نظرات شخصی افراد است و لزوماً منعکس کننده دیدگاههای ' ازومایت' نمی باشد.
 

نظر شما